volby

volby

volby parlamentní 2017 a volby prezidentské 2018             volbyvolby.cz

jednoduchý přehled z pohledu vlasteneckých odborníků, nespokojených s polistopadovým vývojem


 

VOLBY 2017

a

VOLBY 2018

 

home
volby = podvod
PARLAMENTNÍ VOLBY
porovnání stran
strany co již vládly
strany které nevládly
VOLBY PREZIDENTA
porovnání kandidátů
kandidáti umírnění
kandidáti bouřliví
BUDOUCNOST ČR
odkazy a kontakt

 

 

 

Strany, které nám již vládly

 

Lidovci, ODS a TOP09, skóre 20 (to je na předešlé stránce)

Jedná se o strany plně zprofané, spojené s korupcí. TOP09 a Lidovci (KDU-ČSL) byly vedeny Kalouskem. To hovoří za hodně samo o sobě. ODS byla vedena Klusem, Topolánkem, Nečasem... Je to strana plně spojovaná s korupcí. Tato strany silně podporují imigraci, i když před volbami to tají, dávají podporu Sudetoněmeckému landsmanschaftu, silnou podporu EU, NATO, USA... Nedoporučujeme nikomu tyto strany volit.

 

ČSSD, skóre 40

ČSSD je spojena se jmény jako Zeman a jeho exekučními zákony a kauzou Gripenů, v které byly úplatky 3 biliony. Sobotka, když byl v minulosti ministrem financí, byl spojován s podporou Babišovy privatizace za směšně nízkou cenu. Tahle strana plně podporuje imigraci, i když před volbami to tají, dává podporu Sudetoněmeckému landsmanschaftu, i když o tom nemluví, silnou podporu EU, NATO, USA... Nedoporučujeme nikomu tuto stranu volit.

 

ANO, skóre 92

Strana ANO je příliš kontraverzní. Před minulými volbami toho naslibovala. Co předvedli je opak. Jejich sliby jsou to jenom planá slova. Babiš, jeho otec a bratr jsou spojováni s STB. Jednalo se o vysoce prominentní komunistickou, a dle info na netu i estebáckou, rodinu. Babiš nesmírně zbohatl. Mrkněte na internet a naleznete nejrůznější podvody, dokonce i vraždy, které jsou s ním spojovány. Nic mu ale nebylo dokázáno, ani to, že udával pro STB. Babiš původně nechtěl navyšovat minimální mzdu. Teprve pod tlakem s tím souhlasil. Všechny strany koalice hlasovaly proti zákazu islámského práva Sharia. Babišův ministr spravedlnosti Pelikán neudělal nic v tom, aby vyklidil ze soudů justiční mafii. Chtěl tvrdě zasahovat proti kritikům islámu. To můžeme očekávat po volbách. Před volbami o tom ztichnul. Jeho bratr je muslim.  ANO ministr Stropnický zavedl brannou povinnost i pro 60 leté babičky. Babišův ministr životního prostředí Brabec má dlouholetou historii hájení zájmů chemického průmyslu, který bojuje proti zájmům ochránců životního prostředí. ČSSD se bude s ANO předhánět o tom, kdo více pomůže lidem. Hlavně ale všichni tito politici a politické strany chtějí pomoci sobě. Proto Babiš ve funkci ministra financí neudělal prakticky nic v boji proti korupci či v boji proti šedé ekonomice, která je 600 miliard ročně. EET je nula v porovnání s těmi tunely, které jsou v republice. Babiš je i nyní spojován s korupčními aférami. ANO po volbách podpoří imigraci, Sudetoněmecký landsmanschaft, EU, NATO, nadstandardní vztahy s USA... Jakýkoli odpor proti těmto institucím je u nich pouze kosmetický. Babiš je sice před volbami proti imigraci, chce ale v ČR Sorosův institut. Ten podporuje imigraci více než jakákoli jiná organizace ve světě. Sorose všude nenávidí, byl vykopnut z Ruska, vykopávají ho z jeho rodného Maďarska a Babiš ho chce u nás. Agrofert, o kterém Babiš tvrdí, že ho již neřídí, maximálně zamořuje životní prostředí pesticidem Roundup, který způsobuje rakovinu a genetické vady. Babišovy firmy cpou do našich těl více GMO a éček než jakékoli jiné. Nedoporučujeme nikomu tuto stranu volit.

 

 

 

home volby = podvod PARLAMENTNÍ VOLBY porovnání stran strany co již vládly strany které nevládly VOLBY PREZIDENTA porovnání kandidátů kandidáti umírnění kandidáti bouřliví BUDOUCNOST ČR odkazy a kontakt

 

Web VolbyVolby.cz není dosud dokončen, proto žádáme, abyste brali vše negativní jako podezření a ověřili fakta. Web patří občanské iniciativě stejného názvu a náleží do něj vlastenečtí aktivisté a dokonce i někteří kandidáti na funkci prezidenta.

Copyright © 2017 www.volbyvolby.cz. Naposledy změněno: 06. 09. 2017