volby

volby

volby parlamentní 2017 a volby prezidentské 2018             volbyvolby.cz

jednoduchý přehled z pohledu vlasteneckých odborníků, nespokojených s polistopadovým vývojem


 

VOLBY 2017

a

VOLBY 2018

 

home
volby = podvod
PARLAMENTNÍ VOLBY
porovnání stran
strany co již vládly
strany které nevládly
VOLBY PREZIDENTA
porovnání kandidátů
kandidáti umírnění
kandidáti bouřliví
BUDOUCNOST ČR
odkazy a kontakt

 

 

 

Strany, které po listopadovém převratu ještě nevládly

 

SPD Tomio Okamury, skóre 204

Okamurova rétorika je dobrá, schopnosti formovat vládu a obsadit nejrůznější místa, již částečně chybí. Problém je i to, že v minulosti ve své knize vychvaloval Klause, Havala, Němcovou a Albrightovou. To ho dělá velice "pro establishment" a nesedí to s rétorikou, kterou dnes užívá. Média mu dávají velký prostor. To nedávají nikomu, kdo není více méně jejich člověk, i když v jeho případě to může být také propagace nečeského vzhledu, což establishmentu vyhovuje. (Nejraději by u nás již měli za prezidenta afrického muslima.) Okamura je přesto člověk, který je proti imigraci, EU, atd. Vypadá to, že bude mít dost hlasů a bude moci jít do koalice s jinými stranami. Pravděpodobně by se mu nejvíce zamlouval Babiš, ale s komunisty by mohl prosadit větší změny. SPD doporučujeme volit.

 

 

KSČM, skóre 392

KSČM je stranou, která je pro mnohé lidi velmi kontraverzní a nepřijatelná, kvůli její minulosti. My, bývalí silní antikomunisté, kteří tohle píšeme, chceme situaci trochu blíže objasnit. KSČM se zbavila těch, kteří tam byli z prospěchu, udávali z prospěchu, atd. Ti dobrovolně nalezli do ODS, ČSSD, atd. V KSČM, která není stejná strana jako komunistická strana před listopadem, zbyli pouze ti, kteří ideálu socialismu věří, a jsou přitom vlastenci. To je jejich velké plus. Je pravda, že tam je spousta členů, kteří tam jsou z přesvědčení, ale jsou celkem neschopní, ale to je typické pro všechny strany. KSČM je ale jediná velká stran, která ještě nebyla ve vládě. Není spojovaná s žádnými korupčními aférami. Její předchůdce, KSČ, byla schopna vést stát mnohem lépe než všechny ty polistopadové vlády. Ze ní se životní úroveň každým desetiletím navyšovala, lidé měli jistoty, školství bylo špičkové, umění a kultura byly na výši, dnes jsou na úpadku... KSČM má výhodu, že je schopna vytvořit vládu a obsadit ministerstva vlasteneckými odborníky. Je to jediná skutečná opozice polistopadovým režimům. U jiných stran se jedná pouze o kosmetickou opozici. Musíme si uvědomit, že KSČM je strana, která by pokračovala v ideálech Dubčeka a Gorbačova. Má málo společného se zprofanovými politiky komunistického režimu v době Gottwalda, Husáka po roce 1968, atd. KSČM, jestli se vám to bude líbit nebo ne, je nejlepší stranou, kterou bychom měli volit, abychom měli skutečnou změnu. Je stranou, která by jako jediná postavila v ČR Sudetoněmecký landsmanschaft mimo zákon, bojovala by tvrdě proti imigraci těch, kteří nesdílí naše hodnoty, postavila by se proti EU, NATO, přehodnotila a ve velkém množství případů by anulovala restituce, privatizace a exekuce. Postavila by se proti mocnostem Německo a USA a i když by s nimi spolupracovala, nebylo by to z pozice podřízenosti, jak se to děje nyní. Vylepšila by vztahy s Ruskem a Čínou, ukončila by naše vojenské působení v cizích zemích. V době socialismu naše armáda mimo naše území nikdy nepůsobila. Jestli bude schopna mít většinovou vládu či jestli by byla v koalici s jinou stranou či stranami, vneslo by to nový dech do naší politiky. Média a polistopadoví politici ji nenávidí a aktivně proti ní pracují, stejně jako pracují proti zájmům našeho státu a národa. To je nejlepší vizitka, jaké by se KSČM mohla dočkat. Jestli se neosvědčí, v příštích volbách ji voliči nahradí. Uvědomme si také, že Haló noviny, které jí patří, jsou jediné solidní noviny, které u nás vychází. Jestli o tom nevíte, kupte si je a přečtěte. Pochopíte! Také si uvědomme prosím, že KSČM nemohla být nikterak silně kritická vůči polistopadové politice, protože polistopadový režim ji chtěl opakovaně zakázat. Proto musela být umírněná ve výrocích, ale v jádru je velice revoluční, touží po velké změně. K lepšímu! Je nutno napravit co polistopadový režim způsobil a KSČM to dokáže lépe než jakákoli jiná strana. Doporučujeme ji volit.

 

 

home volby = podvod PARLAMENTNÍ VOLBY porovnání stran strany co již vládly strany které nevládly VOLBY PREZIDENTA porovnání kandidátů kandidáti umírnění kandidáti bouřliví BUDOUCNOST ČR odkazy a kontakt

 

Web VolbyVolby.cz není dosud dokončen, proto žádáme, abyste brali vše negativní jako podezření a ověřili fakta. Web patří občanské iniciativě stejného názvu a náleží do něj vlastenečtí aktivisté a dokonce i někteří kandidáti na funkci prezidenta.

Copyright © 2017 www.volbyvolby.cz. Naposledy změněno: 06. 09. 2017