volby

volby

volby parlamentní 2017 a volby prezidentské 2018             volbyvolby.cz

jednoduchý přehled z pohledu vlasteneckých odborníků, nespokojených s polistopadovým vývojem


 

VOLBY 2017

a

VOLBY 2018

 

home
volby = podvod
PARLAMENTNÍ VOLBY
porovnání stran
strany co již vládly
strany které nevládly
VOLBY PREZIDENTA
porovnání kandidátů
kandidáti umírnění
kandidáti bouřliví
BUDOUCNOST ČR
odkazy a kontakt

 

 

 

PARLAMENTNÍ VOLBY

 

Strany, které již vládly

Strany mírně pravicové. Nic zásadního by nezměnily. Jsou pro imigraci, i když před volbami o tom mlčí, jsou pro EU, euro, NATO, preferenční vztahy se sudetskými Němci a USA, nešly by do koalice s komunisty, považují Klause za výborného prezidenta. Jejich smýšlení a politické názory jsou velmi podobné vládám Klause, Nečase a Topolánka. Patří sem ODS, TOP09, Lidovci...

Strany mírně levicové. Nic zásadního by nezměnily. Jsou pro imigraci, i když před volbami o tom mlčí, jsou pro EU, euro, NATO, preferenční vztahy se sudetskými Němci a USA, šly by do koalice s komunisty, považují Havla za výborného prezidenta. Jejich smýšlení a politické názory jsou velmi podobné vládám Sobotky, Špidly a Grosse. Patří sem ČSSD.

Strany mírně reformní. Prosadily by nižší korupci a kriminalitu. Jsou pro imigraci, i když před volbami o tom mlčí, jsou pro EU, euro, NATO, nejlepší vztahy se sudetskými Němci, USA a Izraelem, šly by do koalice s komunisty, považují Klause za výborného prezidenta. Jejich smýšlení a politické názory jsou mírně reformní. Patří sem ANO.

 

Strany, které po listopadu 1989 ještě nevládly

Strany silně kritizující. Prosadily by nižší korupci a kriminalitu, všeobecné referendum, stop imigraci islámistů a referendum o ukončení členství v EU. Jsou pro NATO, nejlepší vztahy s USA, šly by do koalice s komunisty, považují Klause i Havla za výborné prezidenty. Jejich smýšlení a politické názory jsou velmi kritické. Patří sem SPD.

Strany silně reformní. Prosadily by stop imigraci islámistů, stop členství v EU a NATO, mnohem nižší kriminalitu a korupci, anulovaly by většinu privatizací, restitucí a exekucí. Uzavřely by tunely a podstatně by navýšily zaměstnanost, mzdy a důchody a vyhostily by z Prahy sídlo Sudetoněmeckého landsmanschaftu. Jsou proti euru, měly by horší vztahy s USA a lepší vztahy s Ruskem a Čínou, ty by pomohly s nižší cenou energií a se zlepšením ekonomiky. Považují Klause i Havla za špatné prezidenty. Jejich smýšlení a politické názory jsou velmi reformní. Mají schopnost dosadit do vlády vlastenecké odborníky, což jiné strany nemají, nebo to nechtějí. Patří sem KSČM.

 

 

home volby = podvod PARLAMENTNÍ VOLBY porovnání stran strany co již vládly strany které nevládly VOLBY PREZIDENTA porovnání kandidátů kandidáti umírnění kandidáti bouřliví BUDOUCNOST ČR odkazy a kontakt

 

Web VolbyVolby.cz není dosud dokončen, proto žádáme, abyste brali vše negativní jako podezření a ověřili fakta. Web patří občanské iniciativě stejného názvu a náleží do něj vlastenečtí aktivisté a dokonce i někteří kandidáti na funkci prezidenta.

Copyright © 2017 www.volbyvolby.cz. Naposledy změněno: 06. 09. 2017